Hakkımızda

Ubeyt Çağatay Sanat Eğitim Merkezi Rüya Avcısı

“Güzel Sanatlara Hazırlıkta Doğru Adres!”

MERHABA, GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNDE OKUMAK, KENDİNİZDE VEYA ÇOCUĞUNUZDAKİ RESİM VE SANAT YETENEĞİNİ KEŞFETMEK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.

2017 GSF YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK KURS KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!

GSF yetenek sınavı ile ilgili sorularınız için bizi arayabilir, Atölyemizi ziyaret ederek tanışma derslerimize katılabilirsiniz. Mimar Sinan Ve Marmara Üniversiteleri Yetenek Sınavlarında Yüksek Başarı! Özel Üniversitelerde %100 Burs Kazanma Fırsatı!

NE SAYISAL, NE SÖZEL, NE EŞİT AĞIRLIK İSTENİYOR! Herhangi bir puan türünden YGS 160 puan ve yukarısını alabilen herkes sınavlara girebiliyor!

ÜNİVERSİTE ADAYLARI, 2 KERE DÜŞÜNÜN! Hem YGS’ye, hem de yetenek sınavı ile öğrenci alan Üniversitelere hazırlanarak, gelecek yıl açıkta kalmayın!

BU YIL ÜNİVERSİTELİ OLMAK İSTİYORSANIZ SİZ PROGRAMI SEÇİN, BİZ KAZANDIRACAĞIZ!

“Hayallerinin peşinden koş, bir gün mutlaka yorulacaklardır.” Hayallerinizin peşinden koşarken size ilham kaynağı olacak Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezimize bekleriz. 

Başımıza gelecek olayları bazen biz kontrol edemeyebiliriz ama nasıl bir karar vereceğimizi ve psikolojimizi kontrol edebiliriz.

Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlanarak derecelerle ve burslarla kazanabilirsiniz. Dilerseniz Hobi amaçlı çalışmalarımıza da katılabilir, sanat ve kültür alanında kendinizi yetiştirebilirsiniz. Programlarımız Hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda belirtilen başlıklara tıklayınız. Bu tık hayatınızı değiştirebilir:

Gordon ( 1944 ), “ yaratıcılık öğrenilebilen, geliştirilebilen bir güçtür” der. O zaman okullarımıza çok büyük görevler düşer. Sanat eğitimi de salt görüleni yinelemek ya da hocanın kimliğinde gelişmek değil, öğrencinin bireysel ayrıcalıklarının çerçevesinde yeni, farklı yapıtlar yaratmasına, düşünceler üretmesine olanak tanımak gerekir. Yaratmak, yaratıcı yeti insan yaşamını, dünyayı değiştiren, geliştiren en önemli olgu. O halde okullarımızın baş tacı olmalı. Çünkü okulun misyonu da budur.

Yaratıcı eğitimin amacı , önceki kuşakların yaptıklarını yinelemek değil, bunların üzerine bir şeyler koyabilmek, tasarıya, yaratıcılığa, düşünmeye, özgünlüğe, meraka, buluşa, araştırmaya yöneliktir. Önüne konulanın ezberi değil, sorgulanması ve katılım önemlidir. Eğitimde, bu nedenle yaratıcı bireyin psikolojik özellikleri bilinmesi gerekir. Çünkü yaratıcılık eğitimle geliştirilebilir. Yaratıcılığı yüksek olan bireyler,

• Meraklıdırlar,
• Temel sorunlarla ilgilenirler,
• Özgürdürler,
• Enerjiktirler
• Espritüeldirler

Yaratıcılık söz konusu olduğunda yeni deneylere ve gerçeklere açık olmak gerekir. Yaratıcı düşünce tüm bilgileri kullanmak durumundadır. Dolayısıyla bilgiler, veriler çoğaltılıp yoğunlaştırılarak yaratıcılık artırılabilir, geliştirilebilir.

Bunun için öğrenciyi iyi tanımak gerekir. Bu bağlamda özellikle sanat eğitimi kitle eğitimi olarak gerçekleştirilemez. Bireysel eğitim söz konusu olmalıdır. Çünkü kitle eğitimi katılımsız ve öğrenciye dayatma şeklinde gerçekleşiyor. Nasıl bilim eğitimi denemelerle gerçekleştirilirse sanat eğitimi de araştırmalarla bir konunun varyasyonları üretilerek gerçekleştirilmelidir. Tabii bu biraz da sabır işidir. Bir çalışma yapıp, ben yaptım oldu mantığı geçerli olamaz.

Ayrıca hiçbir zaman sanat eğitimi sınıfın dört duvarı içinde hapsedilemez. Gözlem zenginliği gereklidir. Duvarları, hatta ülke sınırlarını aşmak gerekir. Nasıl insandaki üzülmek, korkmak, kızgınlık, sevinmek gibi bazı duygular tüm dünyada aynı ise sanatta evrenseldir. O zaman her yere uzanmak, başka kültürlerle de kendi kimliğimizi yok etmeden zenginleşmek gerekir.

Güzel Sanatlar Fakültelerinde okumak, kendinizde veya çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız.

Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz. Bizden alacağınız pratik ve teorik eğitim ile kendinize şaşıracaksınız.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi 

http://ruyaavcisi.com/

Ubeyt Çağatay /Sanat Yönetmeni

BU YAZININ ÜZERİNE BASARAK EĞİTİM VE TANITIM FİLMLERİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ !

https://www.facebook.com/ruyaavcisi?ref=hl

https://instagram.com/ruyaavcisisanat/

(0212) 801 03 57

resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-42resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-54resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-56resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-58resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-48resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-50resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-52resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-46resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-44resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_karakalem_resim-60BAHÇEŞEHİR ŞUBEMİZ

avcilar_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_bakirkoy_beylikduzu_buyukcekmece_kucukcekmece__

bahçeşehir_resim_kursu_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_01bahçeşehir_resim_kursu_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_01abahçeşehir_resim_kursu_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_01bbahçeşehir_resim_kursu_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_02ruya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_bahçeşehir_ıspartakule_esenkent_boğazköy_resim_kursu_03ruya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_bahçeşehir_ıspartakule_esenkent_boğazköy_resim_kursu_06ruya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_bahçeşehir_ıspartakule_esenkent_boğazköy_resim_kursu_05ruya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_bahçeşehir_ıspartakule_esenkent_boğazköy_resim_kursu_02ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (11)bahçeşehir_resim_kursu_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_09

ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (7)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (8)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (12)

AVCILAR MEYDAN ŞUBEMİZ

avcilar_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_bakirkoy_beylikduzu_buyukcekmece_kucukcekmece_ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (4)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (9)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (10)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (2)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (3)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi-01ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi-02ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (6)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (1)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (5)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (13)ubeyt_cagatay_sanat_avcilar_bakirkoy_resim_kursu_ruya_avcisi (14)